çocuklar için sanat

Çocuklar İçin Sanat

Sanatsal etkinlikler ve alanlar her zaman çocuklar için eğlence aracı oluyor. Çocuklar için sanat hem eğlence hem de en etkili öğrenme yöntemleri arasında yer alıyor. Çocuklar hem ince motor becerilerini geliştiriyor hem de bu alanda katıldıkları etkinlikler ile birçok davranışı edinebiliyor. Özellikle çizim ve resim gibi etkinlikler çok küçük yaşlardan itibaren çocuklara büyük katkı sağlıyor.

Eda Demirci Art ile çocuklarınız sanatla iç içe büyüyor. Okul öncesi dönemden itibaren çocuklarınızın fiziksel, psikolojik ve psikomotor gelişimi için resim kurslarımıza katılabilirsiniz. Çocuklarınızı becerilerine, gelişimine ve zevklerine uygun sanat etkinlikleri ile hem eğlenmelerini hem de çok yönlü gelişimlerini destekliyoruz.

çocuklar için sanat

 Eda Demirci Art çocuklar için sanat etkinlikleri konusunda bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

Çocuklarda Sanat Eğitimi

Sanat etkinlikleri çocukların çok küçük yaşlardan itibaren başlaması gereken etkinliklerdir. Ailede başlayan etkinlikler ile birlikte doğru gelişim ve yeteneklerin keşfedilmesi için ilk andan itibaren profesyonel destek alınması gerekiyor.  Çocuklarda sanat eğitimi konusunda bilgi ve destek almak için Eda Demirci Art stüdyoları her zaman hizmetinizde oluyor.

Küçük yaşlardan itibaren çocuklarınız için sanat eğitimi faaliyetleri yürütüyoruz.  Okul öncesi sanat eğitimi için her yaş grubuna özel etkinliklerimiz bulunuyor. Bireysel etkinlikler ile çocuklarınızın yeteneklerini keşfetmesine yardımcı olurken grup etkinlikleri ile küçük yaşlardan itibaren sanatla birlikte sosyalleşmesini sağlıyoruz.

Çocukların seviyesine uygun sanat etkinlikleri sağlayan eğitmenlerimiz ile birlikte çocuklarınız eğlenirken hem öğrenebilir hem de gelişebilir.

online-resim-dersi

Çocuklarla Sanat Terapisi

Sanat terapisi özellikle çocuklarda okul öncesi dönemden itibaren birçok problemin çözülmesinde kullanılan önemli bir tekniktir. Çocukların kendini ifade etmesi ve çok yönlü gelişmesi için çocuklarla sanat terapisi uzmanların da başvurduğu bir yöntem oluyor. Eda Demirci Art hem uzman önerisi ile hem de sizlerin tercihi ile çocuklarınıza özel sanat terapisi etkinlikleri düzenliyor.

Çocuklarınızın küçüklük döneminden itibaren kendini sağlıklı bir şekilde ifade edebilmesi ve çok yönlü gelişebilmesi için sanat etkinliklerine bizimle katılabilirsiniz. Uzman eğitmenlerimiz her zaman sanat terapisi etkinlikleri ile çocuklarınıza hem bireysel hem de grup dersleri veriyor. Detaylı bilgi için bizi aramanız yeterlidir.

çocuklar için resim kursu

Çocuklarda Sanat Terapisi Faydaları Nelerdir?

Çocuk ve sanat kelimeleri her zaman uzmanların iç içe gördüğü kavramlar oluyor. Bu nedenle çocuklarla sanat terapisi çocuklarınız için birçok faydayı da içinde barındırıyor;

  • Çocuklarınızın yaratıcılık becerilerini ve hayal gücünü geliştirmesini sağlıyor.
  • Yaratıcılığı geliştiren sanat terapisi ile birlikte çocuklarınızın akademik başarısı da artmaya başlar.
  • Çocuklarınızın resim kursu ile ince motor becerileri de gelişir. Eğitmenlerimiz çocuklarınızın seviye ve gelişim durumlarına göre çizimler ve etkinlikler planlayarak gelişimlerini destekler.
  • Sanat etkinlikleri ile birlikte çocuklarınız aynı zamanda kendine daha fazla güvenmeye başlar. Yani özgüven problemleri küçük yaşlardan itibaren ortadan kalkar.
  • Çocuklarda sanat eğitimi aynı zamanda görsel zekayı da geliştirir.
  • Sanat etkinliklerine katılan çocukların kendi başına karar verme becerileri de gelişme gösterir.
  • Azim, istek ve başarma duygusu ile birlikte çocuğunuzun kişilik gelişimi küçük yaşlardan itibaren oturur.

Eda Demirci Art çocuklarda sanat eğitimi konusunda bizi arayarak her zaman detaylı bilgi alabilir ve anında randevu da oluşturabilirsiniz.

İstanbul Çocuk Sanat Terapisi

Eda Demirci Art stüdyolarında çocuklarınız için hem bireysel hem de grup olarak katılabilecekleri resim etkinlikleri başta olmak üzere birçok sanat etkinlikleri var. İstanbul çocuk sanat terapisi etkinlikleri için stüdyolarımızda uzman eğitmenlerimiz sizlere her türlü yardımcı oluyor. Stüdyolarımız Beyoğlu Taksim Meydanı’na yakın bir konumda izole bir noktada bulunuyor.

Konum bilgisi ve detaylı bilgi için hemen bizi arayın. Çocuk ve sanat bir araya geldiğinde çocuğunuzun gelişiminin nasıl bir anda değiştiğini göreceksiniz. Aynı zamanda çocuklarınızın çok küçük yaşlarda sanata olan ilgisini keşfetmenize yardımcı oluyoruz. Okul öncesi sanat eğitimi gibi konularda hemen telefondan bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çocuklarla Sanat Terapisinde Neden Biz?

Eda Demirci Art hem yetişkinler hem de çocuklar için sanat etkinliklerinde uzman eğitmenlerin bulunduğu yenilikçi bir kurumdur. Çocuklarla sanat terapisi için bizi tercih ederseniz bu alanda deneyimli ve akademik eğitimlerini tamamlamış olan eğitmenlerimiz ile çocuklarınız bambaşka bir dünyaya adım atabilir.

Stüdyolarımızda çocuklarınız için hem bireysel hem de grup etkinliklerine yer veriyoruz. Aynı zamanda Eda Demirci Art sanat terapisi etkinlikleri için hem online hem de yüz yüze dersler de planlıyoruz. Sanat terapisi alanında destek almak adına hemen bizi arayabilirsiniz.

3 yaş sanat terapisi, 4 yaş sanat terapisi ve 5 yaş sanat terapisi etkinlikler için bizi arayarak bilgi alın.

online suluboya kursu

Çocuklarla Sanat Terapisi Ücretleri

Çocuklarla sanat terapisi ücretleri konusunda telefonda her zaman bizlerden bilgi alabilirsiniz. Sanat terapisi etkinliklerinde fiyatlar tamamen ders niteliğine göre değişiklik gösteriyor. Bu nedenle net fiyat bilgisi için hemen telefonda bilgi alabilirsiniz. Eda Demirci Art sizler için çok düşük bütçelerle sanat terapisi etkinlikleri sunmaktadır.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön