resim workshop

Resim Workshop

Resme gönül veren herkesin hem hayal gücünü geliştirebileceği hem de el becerilerini geliştirebileceği resim workshop çalışmaları için Eda Demirci Art atölyeleri sizlerin de hizmetinizde oluyor. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde ailenizle ya da arkadaş gruplarınızla yapılacak olan etkinliklere katılabilirsiniz.

Resim workshop etkinlikleri aynı zamanda sosyalleşmek isteyen ve resim özelinde bir araya gelmek isteyenler için etkili bir atölye çalışmasıdır. Üstelik hem yüz yüze hem de online olarak yapılan workshoplar sayesinde sizler de hem yeteneklerinizi keşfedebilir hem de eğlenmenin tadına varabilirsiniz.  Hem akademik hem de hobi amaçlı yeteneklerinizi sergileyebileceğiniz grup çalışması atölyelerimizde sizleri bekliyor. Detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşarak merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.

Resim Workshop Atölyeleri

Eşsiz deneyimler yaşamak isteyen ve resim atölyelerinde grup halinde sosyalleşmek isteyen her yaştan kursiyerimize esnek takvim ile resim workshop atölyeleri veriyoruz.  Eda Demirci Art farklı zevklere ve tarza sahip olan kursiyerleri bir araya getiriyor. Sanatçılar ve uzman eğiticilerimiz ile hem yüz yüze hem de online olarak yapılan atölye çalışmalarına katılabilirsiniz.

Eda Demirci resim workshop atölyelerinde resim konusunda çalışabilir ve geniş bir bilgi deneyimi elde edebilirsiniz. Resim yeteneklerinizi geliştirmek ve resim alanında azimli bir şekilde çalışırken profesyonel destek almak istiyorsanız etkinliklerimize her zaman katılabilirsiniz. Tamamen size özel esnek çalışmalar ile her zaman atölyelerimizde geçirdiğiniz vakitten keyif almanızı da sağlıyoruz.

Workshop Atölyeleri Çalışma Saatleri

Eda Demirci Art resim workshop atölyeleri için tamamen esnek ve kişiye özel çalışma sistemimiz oluyor. Kursiyerlerimiz için haftanın her günü ve saati olacak şekilde etkinlikler veriyoruz. Resim workshop süresi 2 saat devam ediyor. Yağlı boya başta olmak üzere sizlere 2 saatlik zaman diliminde birçok konuda hizmet veriyoruz.

Resim workshop atölyelerimizde hiçbir şekilde saat ve gün sınırlaması olmuyor. Eda Demirci Art atölyeleri her zaman açıktır. Eğitmenlerimizin boş olduğu ve sizlere uygun olan saat ve günlerde dersler ile etkinlikleri planlıyoruz. Resim workshop atölyelerinde eğitmenlerimizin boş saatlerimizi öğrenmek ve randevu almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Workshop Çalışmaları Nerede Oluyor?

Resim workshop atölyeleri dışında makrome, punch, baskı, sulu boya gibi workshop etkinliklerimize de katılım gösterebilirsiniz. Tüm çalışmalarımız atölyelerimizde uzman eğitmenlerimiz eşlinde oluyor. Tüm etkinliklerimiz grup çalışmaları halinde oluyor.  Sizlerin istediği saatler ve gruplarla resim workshop çalışmalarımıza her zaman katılabilirsiniz.

Workshop Atölyelerinde Yaş Sınırı Var mı?

Resim workshop atölyelerimizde hiçbir şekilde yaş sınırı bulunmuyor. Her yaştan kursiyerimiz grup etkinliklerinde bir araya geliyor. İster kendi grubunuzu oluşturabiliyor isterseniz de yeni insanlar tanımak için eğitmenlerimiz tarafından oluşturulan gruplara katılabiliyorsunuz.  4-5 yaşından itibaren yetişkinlere kadar her yaş grubunda workshop etkinliklerine katılıyoruz.

Eda Demirci Art resim workshop etkinlikleri için genellikle küçük yaş gruplarında akran grupları oluşturuyoruz. Yetişkinlerde ise yaş grupları oluşturmayıp eğlenceli, sosyal ve talebe özel gruplar ile sizlere değer katıyoruz.

Workshop Dersleri Ne Kadar Sürüyor?

Resim workshop dersleri için gün ve saat sınırı olmadığını belirtmiştik. Öncelikle workshop derslerimiz 120 dakika sürmektedir. 2 saatlik süre boyunca sizler de workshop etkinliklerimize katılabilirsiniz. Bunun dışında özel talepleriniz, ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz varsa bir kahvemizi içerken bize bildirebilir ve tamamen taleplerinize özel planlanan workshop etkinliklerine katılabilirsiniz.

Tüm workshop etkinliklerimiz o alanda akademik eğitimini tamamlamış olan eğitmenlerimiz yönetiminde kursiyerlerimizin etkin katılımı ile gerçekleşmektedir.

İstanbul Resim Workshop

İstanbul resim workshop etkinlikleri için Eda Demirci Art atölyeleri günün her günü ve saati hizmetinizdedir. Grup etkinlikleri ile sizler de hem resim egzersizleri yapın hem de eğlenmenin keyfini yaşayın.

Resim Workshop Fiyatları

Uzman eğitmenlerimiz ile eğlenceli eğitimlere katılmak istiyorsanız resim workshop etkinliklerimiz tam da size göredir. Resim workshop fiyatları konusunda bilgi almak için iletişim kanallarımızdan bize ulaşabilir ya da bir kahvemizi içerek fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Resim workshop ücretleri konusunda her zaman uygun bedeller söylüyoruz. Uygun fiyat garantisi ile resim workshop etkinliklerine katılmak için bizi arayın.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön