yetişkinler için resim kursu

Yetişkinler İçin Resim Kursu

Sanat faaliyetleri sadece küçük yaşlarda değil, her yaşta insanların hayatına dokunan ve hem fiziksel hem de ruhsal beden gelişimini destekleyen etkinliklerdir. Eda Demirci Art yetişkinler için resim kursu her dönem sosyalleşmenizi sağlayan ve duygularınızı dışa vurmanızı sağlayan bir etkinliktir. Hem yeteneklerinizi ortaya koymak hem de hobi amaçlı resim atölyelerimizdeki kurslarımıza sizler de katılabilirsiniz.

Resim seanslarımız ile terapötik olarak zihninizdeki görüntülere odaklanmanızı sağlayarak rahatlamanızı destekliyor.  Bu sayede stres seviyenizde azalma olarak birçok şikayetinizden kurtulabiliyorsunuz. Her yaştan ve sosyoekonomik durumdan kursiyerimize resim kursu düzenliyoruz.

Yetişkinlere resim kursu konusunda bilgi almak için sizler de Eda Demirci Art ile iletişime geçebilirsiniz.

Resim Kursuna Kimler Başvurabilir?

Merkezimizde yer alan yetişkinler için resim kursu her yaştan cinsiyet ve zevk anlayışı fark etmeksizin sanat terapisi olarak düzenlenmektedir.  Kurslarımız şu kişiler için önerilmektedir;

 • Büyük ruhsal travmalar yaşayanlar
 • Madde ve alkol bağımlılığı ile birlikte her türlü bağımlılık durumu olanlar
 • Kaygı ve dikkat bozukluğu bulunanlar
 • Sevdiklerini kaybedenler ve büyük keder duyanlar
 • Demans ve depresyon şikayetleri
 • Yeme ve içme bozukluğu olanlar
 • Fiziksel bazı hastalıkları bulunanlar
 • Travma ve psikolojik problemler olanlar
 • İş, aile, arkadaş ve aşk hayatlarında ilişki problemleri yaşayanlar başvurabilir.

Yukarıda saydığımız birçok kişi dışında yetişkinler için resim kursu başvurularını gerçekleştirebilir. Detaylı bilgi ve iletişim için bizi arayın.

İstanbul Yetişkinler İçin Resim Kursu

Sanat insanların hayatında özellikler resim alanında binlerce yıldır var. Bu nedenle günümüzde de bu derin tarihi bağlar resim sanatının insanların hayatında önemli bir yer edinmesine katkı sağlıyor. İstanbul yetişkinler için resim kursu almak isteyen herkes Eda Demirci Art resim kurslarında amaçlarına ulaşabilirler.

Resim kurslarımızda tamamen sizlerin taleplerine ve yeteneklerine göre içerikler ve türler belirleniyor. Sizlerin uygun olduğu zamanlarda düzenlenen derslerimiz ile birlikte atölyelerimizde her zaman kaliteli bir ortam buluyorsunuz. İstanbul’da geniş bir kitleye hizmet veren atölyemizde uzman eğitmenler her yaştan kursiyere resim kursları düzenliyor ve hayatınızın içine sanatın iyileştirici gücünü almanızı sağlıyor.

yetişkin resim kursu

Resim Kursu Eda Demirci Art’a Nasıl Gidilir?

Eda Demirci Art her yaştan sanatsevere resim ve farklı alanlarda eğitimler, kurslar ve özel grup etkinlikleri düzenleyen bir sanat merkezidir. Merkezimizde İstanbul’da yaşayan her kursiyerimize yetişkinler için resim kursu veriyoruz. Eda Demirci Art İstanbul Beyoğlu ilçesinde çok merkezi bir konumda hizmet veriyor. Tarihi Taksim Meydanı’nı bilen herkes merkezimize hiç zorlanmadan çok kısa bir süre içinde ulaşabilir.

Taksim Meydanı’na yürüme mesafesinde olan atölyelerimiz şehrin kalabalığında ses, trafik ve karmaşadan uzak huzurlu bir bölgededir. Geniş çalışma saatleri ile birlikte sizlere her zaman Gümüşsuyu’nda hizmet sağlıyoruz.  Konum bilgisi almak için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

Resim Kursu Ne Kazandırır?

Yetişkinler için resim kursu aslında resim yapmaktan çok daha fazlası olarak düşünülmelidir. Eda Demirci Art resim kurslarının sizlere faydalarını şöyle sıralayabiliriz;

 • Kendinizi daha iyi ifade etmenizi sağlar.
 • Duyularınızı etkili şekilde kullanmanızı ve kendinizi tanımanızı sağlar.
 •  Estetik zevkinizin gelişmesinde faydalıdır.
 • Ana bir konuya odaklanmanızı destekler.
 • Zihinde stres seviyesini azaltır ve bedeninizin daha rahat olmasını sağlar.
 • Kaslarınızın gevşemesini ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlar.
 • Eklem ve baş ağrısı şikayetlerini ortadan kaldırır ve fiziksel rahatsızlıklarınızın azalmasında etkilidir.
 • Grup etkinlikleri ile sosyalleşmenizi sağlar.
 • Günlük hayatın telaşından biraz olsun uzaklaşmanızda yarar sağlar.

Resim kursu hakkında detaylı bilgi için hemen Eda Demirci Art ile iletişime geçebilirsiniz.

Resim Kursu Kayıtları Nasıl Olur?

Eda Demirci Art bünyesinde yetişkinler için resim kursları tamamen bu alanda akademik kariyerini tamamlamış olan uzman eğitmenler eşliğinde yürütülüyor. Bu etkinliklere kayıt için tek yapmanız gereken bizlere ulaşmaktır. Sizin müsait olduğunuz gün ve saatlerde eğitmenlerimiz de uygunsa sizlere seanslar ayarlıyoruz.

Saatlik seanslar ile birlikte sizler de yetişkinler için resim kursu kaydı yaptırabilirsiniz. Her zevkten kursiyere hitap eden resim kursları ve farklı kurslarımız ile kayıt işlemlerini bir telefonla yapabilirsiniz. Grup seansları ve bireysel seanslar için telefonda bilgi alabilirsiniz. Kurs bilgisi ve aklınıza takılan tüm konular için hemen bizi arayabilirsiniz.

Yetişkinler İçin Resim Kursu Fiyatları

Yetişkinler için resim kursu fiyatları konusunda bilgi almak için bizi aramalısınız. Çünkü resim kursunda fiyatlar seans sayısı, kurs türü, resim türü, bireysel ya da grup etkinliklerine katılma durumunuz gibi birçok konuyu etkiliyor. Tabii müşterilerimize özel fiyatlar ve dönemsel indirimler de öğrenebileceğiniz için her zaman net fiyatı iletişime geçerek almanız iyi olur.

Bütçe dostu resim kursları ile sizleri günlük hayatın ve şehir yaşamının stresinden uzaklaştırıyoruz. Tek yapmanız gereken hemen bize ulaşmak ve resim kursu kayıt işlemlerini yaptırmaktır. Yetişkinler için resim kursu konusunda bilgi almak için bir telefon kadar uzağınızda olduğumuzu burada tekrar ifade etmek istiyoruz.

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön